Telefon
całodobowy
32 345 15 70
lub
882 027 539

Aktualności

Oferta pracy - kierowca żałobnik

Praca szuka człowieka. Tym razem potrzebni są nam kandydaci na stanowisko kierowcy żałobnika. Wymagane są dyspozycyjność, prawo jazdy kategorii B oraz kultura osobista. Zatrudnienie od zaraz i na pełny etat.
czytaj więcej

Pomarańczowe Volvo na ulicach Świętochłowic. To nowa śmieciarka MPUK

Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych właśnie sfinalizowało zakup nowej śmieciarki. Nowoczesny sprzęt będzie z pewnością służył naszej spółce i naszemu miastu przez wiele lat.
czytaj więcej

Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych remontuje ulicę Zbożową w Katowicach

Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych właśnie realizuje zlecenie poza Świętochłowicami. Pracownicy spółki remontują ulicę Zbożową w Katowicach.
czytaj więcej

Zakład Pogrzebowy MPGK, czyli doświadczenie, wyrozumiałość i sprawdzona marka

W trudnych chwilach najlepiej korzystać ze sprawdzonych rozwiązań, wysokiej jakości, wyrozumiałego personelu oraz doświadczenia. Wszystkie te rzeczy gwarantuje Zakład Pogrzebowy Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej, który na rynku działa od ponad 60 lat.
czytaj więcej

Mobilny przesiewacz bębnowy pracuje na miejskiej kompostowni

Na terenie kompostowni pryzmowej w Świętochłowicach prowadzone są obecnie prace związane z przesiewaniem gotowego materiału po procesie kompostowania. W tym celu Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej wynajęło mobilny przesiewacz bębnowy MPB 18.47 firmy PRONAR.
czytaj więcej

Remont Strzelców Bytomskich. MPUK wymienia asfalt i chodniki

Zakład Ulic i Transportu Miejskiego Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych prowadzi obecnie prace przy ulicy Strzelców Bytomskich. Zostaną tam m.in. wymienione asfalt i chodniki.
czytaj więcej

Nowa nawierzchnia pod biblioteką

Dziś Zakład Ulic i Transportu Miejskiego Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych wymieniał nawierzchnię przed filią numer 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Świętochłowicach. Na skwerze, na rogu ulic Chorzowskiej i Korfantego w Piaśnikach stary asfalt wymieniono na nowy.
czytaj więcej

MPUK wymienia pojemniki na terenie Świętochłowic. Pojawiają się też nowe w kolorze brązowym

Zakład Oczyszczania Miasta Miejskiego Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych wymienia pojemniki na odpady na terenie całych Świętochłowic. Sukcesywnie pojawiają się m.in. nowe pojemniki w kolorze brązowym na odpady ulegające biodegradacji. Spółka przypomina też, jak ważna jest segregacja odpadów.
czytaj więcej

MPGK na Targach Pracy

17 maja w Centrum Kultury Śląskiej odbyły się Targi Pracy. Wśród 76 wystawców swoją oferty prezentowały również Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych.
czytaj więcej

Woda, błoto, większe i mniejsze górki na trasie Biegu Hałdami Śląska

Jeżeli nie boicie się błota, górek, przepraw przez wodę i innych naturalnych przeszkód, to Bieg Hałdami Śląska jest zdecydowanie dla Was. 26 maja będzie można nie tylko pokonać trudną trasę, ale też przypomnieć o Powstańcach Śląskich. Po biegu Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych, podobnie jak w ubiegłym roku, przygotuje strefę mycia i udostępni drogową polewaczkę.
czytaj więcej

MPUK naprawia ubytki na ulicach Świętochłowic

Ekipa z Zakładu Ulic i Transportu Miejskiego Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych rozpoczęła naprawę ubytków na miejskich arteriach, które powstały po zimie.
czytaj więcej

Wielkie koszenie na DTŚ. MPUK sprawdzało nowy sprzęt

To była dla nas dość pracowita majówka. Rozpoczął się bowiem okres koszenia trawy. Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych, w ramach utrzymania zieleni w pasie drogowym, prowadziło prace na Drogowej Trasie Średnicowej.
czytaj więcej

Prawie trzysta flag rozwieszą pracownicy MPUK na świąteczny początek maja

Pracowite dni przed ekipą Miejskiego Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych. Rozpoczęło się bowiem wieszanie flag na Międzynarodowe Święto Pracy, Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz Święto Konstytucji 3 Maja. W całym mieście pojawi się ich łącznie prawie trzysta.
czytaj więcej

Zakończenie konsultacji.

Protokół z przebiegu konsultacji społecznych .
czytaj więcej

Ogłoszenie.

Konsultacje z mieszkańcami Gminy Świętochłowice w sprawie planowanej realizacji inwestycji.
czytaj więcej

"Sztafetowy bieg urodzinowy Piekar Śląskich i Świętochłowic".

Bardzo serdecznie dziękujemy za udział naszej reprezentacji złożonej z pracowników spółki.
czytaj więcej

Świętochłowicki Festiwal Recyklingu "GRATY Z CHATY"

Serdecznie zapraszamy
czytaj więcej

Wizyta Prezydenta Miasta Świętochłowice Pana Dawida Kostempskiego.

W dniu 02.02.2016 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Świętochłowicach odwiedził Prezydent Miasta Pan Dawid Kostempski...
czytaj więcej